LADING

Hakkımızda

Kişisel Tercihleriniz ve Modahayat.com

Modakadin.org, insanın olduğu her yerde var olan modanın nabzını tutmak, yeni trendleri size hızlı bir şekilde iletmek ve modanın ilham kaynağı olan referansları sizinle paylaşmak amacıyla kuruldu.

Altyapı çalışmalarına 2014 yılında başlanan Modakadin.org, gerek tasarımı gerekse de içeriği ile klasik moda ve yaşam sitelerinden farklı bir çizgi ile kurgulandı. Uzun düşünceler ve beyin fırtınaları sonucu elde edilen bilgiler harmanlandı ve Modakadin.org 2015 yılında yayın hayatına başladı.

İnternet âleminde yerini aldıktan kısa bir süre içinde moda ekolleri ve moda takipçileri tarafından sıklıkla ziyaret edilen Modakadin.org şimdiden Türkiye’de moda denildiğinde akla ilk gelen isimler arasına girdi.

Modakadin.org kişisel tercihleriniz ile günün moda trendlerini sizler için takip ediyor ve kolay ulaşabileceğiniz bir arayüz ve detaylara boğmayan bir anlatımla sizlere sunuyor. Kısacası Modakadin.org sizin için modayı ve hayatı takip ediyor.

Güncel ve Özgün İçerik

Modakadin.org özgün ve geniş içeriği ile çok farklı konuları sizlerle buluşturuyor. Onlarca moda ve yaşam sitesinde aynı başlıklarla bulabileceğiniz klasik konular yerine, gerçekten moda ile ilgili, toplumsal hayatın içinde karşılık bulan özgün konuları sizinle paylaşıyor. Modakadin.org konusunda bilgi sahibi ve işini seven editörleri ile devamlı güncel olan bir içeriğe de sahip.

365 Gün 24 Saat Açık Fikir Atölyesi

Modakadin.org, moda, yaşam, eğlence, dekorasyon, ünlüler ve birçok konu ile ilgili sınırsız olan bilgiyi bir çatı altında toplayabilme düşüncesinin sonucudur. Bu anlamda, Türkiye’nin en geniş içeriğe sahip moda ve yaşam portalı niteliğindedir. 365 gün 24 saat tek tık ile ulaşabileceğiniz bu platformda, yaşamın birçok alanı ile ilgili bilgi ihtiyacı olan kullanıcılar, en doğru ve en tarafsız bilgiye sahip olacaklar.

Reklam Değil, Tarafsız ve Doğru Bilgi

Modakadin.org’da size sunulan bilgiler tarafsız ve doğru bilgilerdir. Reklam kokan haberler, yönlendirmeci makaleler ile ziyaretçilerin zihnini bulandırmaya çalışan ve sayfayı reklam ve tanıtım görsellerine boğan bir portal değildir. Modakadin.org reklam geliri elde etmek için kurulmuş bir platform değildir. Sadece genel giderlerinin karşılanması amaçlı olarak reklam almaktadır. Bunun yanında üyelerine asla yanıltıcı reklam ve yönlendirmeci basın bültenleri göndermez. Temel amaç; yaşam ve moda için bilgi almak isteyenlere doğru ve tarafsız bilgi sunmaktır.

Gereksiz Detaylardan Uzak Basit Arayüz

Modakadin.org gereksiz detaylardan uzak, basit bir arayüz ile tasarlanmış olan Türkiye’nin en büyük yaşam ve moda portalıdır.  Kullanıcının keyifle gezebileceği ve her istediği bilgiye rahatça ulaşabileceği basit bir arayüz ile hazırlanmıştır. Birbirinin kopyası niteliğindeki birçok moda ve yaşam portalından daha farklı bir arayüze sahip olan Modakadin.org dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile seçkin ve rakipsiz internet portalı olmayı amaçlamaktadır.

Klasik mobilya