LADING

2016 Gelinlik Modelleri

2015 yılının son bölümüne girdik ve üretici firmalar birbirinden güzel yeni gelinlik modellerini tanıtmaya başladı. 2016 yazında evlenecek veya daha önce dünya evine girecek genç kızlar sizlere mükemmel önerilerimiz var. 2016 yılında 2015’e nazaran ne gibi değişiklikler var? 2016 çeşidin bol durağanlığın olmadığı bir yıl olacak ve daha zayıf ve narin hanımların giyebileceği balık gelinlik türünün moda olduğu bir dönem olacak.

Balık gelinlikler ince bayanların tercih ettiği ve onlara daha çok yakışan gelinlik türleridir. Tabii ki sadece zayıf ve minyon hanımlar için değil aslında herkesin tercih edebileceği bir gelinlik türüdür.

Mini Gelinlik Modelleri 2016 Yılında Favori

2016 yazında kır düğünü yapacaksanız mutlaka mini gelinlik modellerinden birini tercih etmelisiniz. 2016 yılında gelinlik çeşidiniz ne olursa olsun, üzerinde taşlama ve süsleme ile renk katmalı ve biraz abartılı olmalıdır. 2016 yılında olmazsa olmaz ne diye soracak olursanız kesinlikle süsleme diyebilirim. Sıradan ve sade gelinlik modelleri yerine daha kendini belli eden ve şaşalı modeller tercih edilmeli.

Mini gelinlikler kır düğünü için oldukça ideal açık alanda evlenecek olan kızlar mini gelinlik ile dünya evine girebilir.

Straplez Modası Devam Ediyor Mu?

Straplez kaç yıldır moda bilmiyorum ama sanırım 2016 yılında da kullanılacak. Ünlü markaların Straplez konusunda önümüzdeki yıl içinde çalışmaları devam ediyor. Bu da demek oluyor ki Straplez gelinlikler 2106 yılında da bizleri bekliyor.

Straplez modellerde sade ve eskisi gibi değil elbette, onlarda da çeşitli süsleme ve taşlama mevcut yıllardır üzerine koyarak ve değişerek piyasaya sürülen Straplez gelinlik modelleri 2106 yılında da değişik model ve tarzlarda bizlere merhaba diyecek.

Moda bir yana dursun, beğendiğiniz ve içinize sinen gelinlik modelini tercih etmeli ve en özel gününüzde seçmelisiniz.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose