LADING

2016 Sonbahar Kış Modası

Yeni bir sezon daha kapımıza dayandı. Sonbahar ve kış aylarının yaklaştığı bu günlerde sizde giyiminiz ile ön plana çıkmak istiyorsanız o zaman Sonbahar kış modası size istediğiniz sunmayı başaracaktır. Modayı yakından takip etmeniz ve modanın neler getirdiğini bilmeniz yeterli olacaktır.

Renkler ve yünler ön planda!

Sonbahar kış modası farklı renkler, yünler ve kürkler ile beraber geliyor! Bu kış sokaklarda bol bol parlayan neon ve metalik renkleri göreceksiniz. Bu renk seçimleri sayesinde soğuk kış aylarında sokaklar güneş gibi ışıl ışıl parlayacak ve etrafa renk saçacak. Ayrıca bu sezonda sokaklarda vitrinlerde bol bol kadife ve dantel modelleri de görmek mümkün. Kısacası bu sezon bayanlar eski sezonlara göre daha canlı ve göz alıcı giyinebilecekler.

2016-sonbahar-kis-modasi

Bu sezona 60’ların esintisi damga vuracak. Kısa elbiseler, uzun etekler, uzun çizmeler, Mary Jane ayakkabı modelleri, geniş yakalı kıyafetler kısacası 60’lardan aklınızda kalan tüm modeller bu yıl çok sık karşınıza çıkacak.

Sonbahar kış modası metalik altın rengi ile size unutulmaz bir seçenek sunmayı başaracak. Özellikle bayanların vazgeçilmezi olan altın rengini artık kıyafetlerde de görmeniz mümkün. Bu renk seçenekleri sayesinde kendiniz için daha farklı kombinler oluşturabileceksiniz.

Sonbahar/Kış sezonunda sizi bekleyen renkler ve desenler

2016-sonbahar-kis-modasi-2Kışın soğuklardan üşüyenler içinde anoraklar ilk tercihler arasında girecek. İçi elyaf ya da kuş tüyünden yapılmış olan anoraklar sayesinde artık sizde soğuk havalarda kolayca dışarıya çıkacak ve hiç üşümeyeceksiniz.

Önceki sezonlarda olduğu gibi asker yeşili bu sezona da damgasını vuracak olan renkler arasında yer alıyor. Özellikle elbiselerde ve montlarda bu renkleri çok sık görmeniz mümkün. Eğer asker yeşiline karşı bir ilginiz varsa gardırobunuzda şimdiden yer açsanız iyi olacak!

Romantiklik denildiği zaman ilk akla gelenlerden bir tanesi dantellerdir. Sonbahar kış modası ile beraber artık dantellerde hayatınızın içerisine iyice girecek. Kimi zaman bir elbisede kimi zamanda bir triko üzerinde göz alıcı dantelleri görebilirsiniz. Eğer dantelli modeller sizi şık gösteriyorsa bu kış dantelli modelleri tercih edebilir ve kendiniz için farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose