LADING

En Güzel Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir en güzel gelinlik modeli. Çoğunlukla düğün telaşından dolayı gelinleri en çok yoran ve zorlayan kararların başında gelmektedir. Gelin adayları gelinlik seçimlerinde öncelikle vücut hatlarını ön olana çıkartacak modellere yönelmeye çalışırlar. Bundan dolayı onlara kabarık mı balık mı straplez mi yoksa kayık yaka modeline sahip olan gelinlik modeli mi daha çok yakışır diye düşünüp dururlar. Bizim gelin adaylarına tavsiyemiz içlerine sinen, içinde kendini son derece rahat ve huzurlu hissedebilecekleri bir gelinlik modeline almaları yada dikmeleridir. Zira beğendiğiniz bir gelinlik modelini giymeniz yada düğününüzde kendinize güvenerek oynayıp yürümeniz düğünüzün daha eğlenceli ve zevkli geçmesine vesile olacaktır.

En Güzel Gelinlikler 2016 Modelleri

Bu sezon dilden dile dolaşan ve her genç kızın hayalini süsleyebilecek bir güzelliğe ulaşan uzun duvaklı ve ince askılara sahip olan gelinlik modeli kusursuz bir tasarımla gelin adayların beğenisine sergilenmiştir. Her genç kız bir kerede olsa kendini bembeyaz ve herkesin hayranlıkla bakmak isteyeceği bir gelinliğin içinde kendini görmek ister. Bundan dolayı da bu sezon ünlü moda avcıları bayanları en güzel günlerinin tek yıldızı haline getirebilecek gelinlik modellerini tasarlayarak gelin adaylarının içlerini bir nebze de olsa rahatlamış bulunmaktadırlar.

2016 Taşlı ve İşlemeli Gelinlik Modelleri

Özellikle tesettürlü genç hanımların her tarafı özel taşlarla dizayn edilmiş gelinlik modelini tercih edeceklerini şimdiden fark edebiliyoruz. Böyle harikulade özel bir tasarıma hangi gelin adayı sahip olmak istemez ki… Bununla birlikte birde sadelikten ödün vermeyenler için tasarlanmış olan uzun duvaklı ve arkadan fiyonklu sade straplez gelinlik modeli de en güzel gelinlik modelleri arasında yerini almış gibi görünüyor. Dantelin seksiliğini en güzel günlerinde de görmek isteyenler için askısız mini gelinlik modeli moda koleksiyonlarında görmek mümkün. Sizlerde en özel ve en mutlu gününüzden hiçbir şeyden ödün vermeden hayalinizdeki gelinliğe sahip olabilmek için, aşağıdaki örnek modellere göz atabilirsiniz.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose