LADING

Göbek Yağlarından Kurtulmanın Yolları

Kilo sorunu çağımızın problemlerinde biri her yaş grubu kadın, erkek fark etmez kiloyla başı derttedir. Çalışma temposu, tek yönlü beslenme sebze ve meyve az tüketmemiz, suyu yeterince içmemiz, hareketsizlik, alınan bazı ilaçlar, geçirilen ameliyatlar gibi birçok sebebi vardır. Özellikle de karın göbek kısmın da ki alınan kilolar ve bu kilolar yağlanmaya neden olur. Göbek yağları hem fiziki görünüşte hem de hem de bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Mide, bağırsak yanmalarına neden olur, karaciğer, kalp damar hastalıklardan neden olur bu bölgenin yağlanmasıyla birden fazla hastalık baş gösterir. Göbek yağlarında kurtulmak o kadar zor değil, uzmanların birkaç önerisini dinlerseniz ve sabırla bu önerileri uygularsanız göbek sorunuz kalmaz.

Göbek Yağlarında Kurtulma

gobek-yaglarindan-kurtulmanin-yollari-2SU, ne amaçla içilirse içilsin mükemmel sonuç verir, su sindirim sisteminin hızla çalışmasını sağlar ve yağ yakıcı özelliği de vardır. Sabah kalkar kalkmaz bir bardak su için, yemeklerden önce ve yemeklerden sonra en az günde 2.5 litre su mutlaka için

Hamur işi, tatlılardan, yağlı yemeklerden uzak durun, şeker, tuz ve yağ azaltın en önemlisi ekmek tüketmemeye çalışın kepek ekmek tüketin sindirimi daha kolaydır diyet ekmeklerin.

Lahana suyu ve limon, bir adet lahanayı ve 2 limon malzemeler ilk önce lahanayı tek tek yapraklarını ayırın ve yıkayın bir tencereye koyun ardında iki limonu her limonu 4 parçaya bölün ve lahananın üzerine koyun üzeri geçecek kadar sıcak su ekleyin ve 30 dakika kadar kaynatın. Ardında lahananın suyunu cam bir kavanoza alın sabah kahvaltısı hariç diğer öğünlerde yemeklerde 30 dakika önce bir su bardağı için bu tarih göbek yağlarının hareket geçmesini sağlayacak ve yağları hızlıca yakacaktır. Sindirimi de düzenlemektedir.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose