LADING

Her Kadının Dolabında Olması Gereken Şeyler

Modanın sürekli değiştiğini biliyoruz. Fakat yıllardır değişmeyip dolaplarımızda yerlerini koruyan öylesine çok parça var ki onlar olmazsa olmaz! Haydi, şimdi beraber her kadının dolabında olması gereken şeyler neymiş göz atalım.

2016-beyaz-gomlek-modelleri-51– BEYAZ GÖMLEK: Evet herkesin dolabında bir beyaz gömlek mutlaka olmalı. Beyaz gömleğinizi bir kot pantolonla tamamlayarak günlük bir görünüm elde ederken şık bir etekle kullanarak şık bir kombin elde etmiş olursunuz. İşte tam da bu yüzden beyaz gömlek her kadının dolabında bulunması gereken şeyler arasında kuşkusuz yer alıyor.

2- KALEM ETEK: Her yaşa uyum sağlama özelliğine sahip bu etekler gömlek, kazak, ceket gibi aklınıza gelebilecek her türlü kıyafetlerle kombinlenebiliyor. Kalem etek kullanarak göz alıcı bir görüntüye kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için asla ve asla dolabınızdan eksik etmeyin.

3- SİYAH ELBİSE: Herkesin kurtarıcı sayılabilecek nitelikte olan bu siyah elbise günlük hayatta kullanılıp küçük aksesuar eklemeleri ile gece kullanımına uygun şekle kolaylıkla dönüştürülebileceği için dolaplardan eksik edilmeyecek bir parçadır. Hatta kışın opak çorabınızla yazın ise güzel babet veya sandaletlerinizle bile kullanmanız mümkündür.

4- YAĞMURLUKLAR: Trençkotların modasının geçeceğini düşünmek mümkün bile değil. Bunun için her kadının dolabında bulunması gereken şeyler dendiğinde cevabınız tereddütsüz bir şekilde yağmurluklar olabilir.

Stradivarius-bayan-jean5- JEAN PANTOLON: Her renginin kullanımının oldukça sık olduğu bu pantolonlar kadınların adeta vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Tişört ve spor ayakkabı ile rahat bir görünüm sağlarken şık bir gömlek ve topuklu ayakkabılar ile şık bir görünüm elde etmeniz çok kolay.

6- BABET: Hem spor ayakkabının rahatlığı hem de topuklu ayakkabının şıklığı bir ayakkabıda birleşse ne olur diye sorduğumuzda aklımıza kuşkusuz ilk olarak babetler gelir. Bu iki özelliği ile babetler her kadın dolabında bulunmayı kesinlikle hak ediyor.

2017-kadın-deri-mont-modelleri7-DERİ CEKET: Deri ceket dendiği zaman motorcuların akla geldiği dönemler artık çok eskide kaldı ve bu deri ceketler her dolapta yeri almaya oktan başladı bile. Penye uzun bir elbiseyle kullanabileceğiniz gibi tişört ve pantolon ile de kombinleyebilirsiniz.

Sizlerle her kadının dolabında olması gereken şeyler listemizi paylaştık, umarız bunları dolabınızdan eksik etmez ve şıklığı kolaylıkla yakalarsınız.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose