LADING

Kadının Gizli Aksesuarı Kemeri

Kadınları ve erkekleri şık gösteren aksesuarlardan en önemlisi kemerdir.

Birbirinden şık parçaları bir araya getirmiş olsanız da kemeriniz yoksa kıyafetiniz eksik kalmaktadır. Aynı zamanda seçtiğiniz kemer kıyafetinizin duruşunu seçtiğiniz modele göre iyi ya da kötü etkiyebilir. Bu yüzden kemer seçimi yaparken oldukça dikkat edilmeli ve kıyafete uygun kemer modelleri seçimi yapılmalıdır.

Giydiğiniz kıyafet çok şık ya da çok spor olabilir. Giyim tercihiniz nasıl ise kemer tercihinizi ona uygun yapmalısınız. Özellikle bel kısmı, kemer takılmadığında boş ve çok sade bir görüntüde olmaktadır. Bazı kıyafetler kemersiz kullanıldığında basit görünebilmektedir. Bu yüzden giydiğiniz kıyafetleri en önemli aksesuar olan kemerlerinizden mahrum bırakmamaya özen göstermelisiniz.

bayan kemer modelleri

  • İnce Kemer Modelleri

Genellikle kadınların tercihi olan kemerlerdir. Çiçek motifli, taşlı, parlak ve düz renkleri ile giyeceğiniz her kıyafete uygun ince kemerler bulabilirsiniz.Çalışan ve kumaş pantolon tercih eden kadınların daha şık görünmek için tercih etmesi gereken düz renkli kemerlerdir.

Jean giymeyi daha çok seviyorsanız ve ince bir yapıya sahipseniz çiçek motifli, taşlı ve parlak modeller ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz…

  • Kalın Kemer Modelleri

Elbiselerde, kabanlarda ve Jeanlarda kullanabileceğiniz oldukça şık kemer modelleri arasındadır.

Eğer kalın bir yapıya sahip bir bayansanız ve daha ince görünmek istiyorsanız kalın kemerler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Kürklü kabanlarınıza oldukça asil bir görüntü katmak istiyorsanız, bol elbiselerinizi daha rahat kullanmak istiyorsanız ve Jeanlarınızın üzerine takarak daha dar basenlere sahip olmak istiyorsanız kalın kemerler tercih etmelisiniz.

bayanlarda aksesuar ve kemer

  • Deri ya da Deri Görünümlü Kemer Modelleri

Özellikle erkeklerin tercih ettiği deri ya da deri görünümlü kemerler, takım elbiselerin olmazsa olmazı arasındadır. Ayakkabılar ile kombin edildiği zaman bir uyum sağlayan şık ve zengin bir görüntüye kavuşmak için kullanılmaktadır.

Aynı zamanda kadınlarında Jeanların üzerine ve takım elbiselerin içine takıldığında daha güzel bir görünüme kavuşulmaktadır.

  • Taşlı, Parlak ve Desenli Kemer Modelleri

Kumaş kıyafetlerle asla tercih etmemeniz gereken bu kemerleri, Jeanlar ve elbiselerle tercih edebilirsiniz. Çeşitli kemer modelleri arasında en şık duran bu kemerler sade ve düz renklerle tercih edildiğinde, çok ilgi çekici ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Gece tercih edecekseniz taş detaylı kemerleri, özel bir davete gidecekseniz parlak kemerleri ve yaz aylarında tercih edecekseniz çiçek desenli kemerleri tercih edebilirsiniz.

bayanlara özel kemer

 

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose