LADING

Kate Moss’un Cilt Bakım Sırrı

Toplum olarak konu cilt bakımı olduğunda dilden dile dolaşan efsanelerin sonu gelmek bilmiyor. Günlük hayatımızda kadınlar arasında en çok tartışılan konulardan olan cilt bakımı doğru formüller ile uygulandığında istediğimiz cilde ve ufacık basit bir dokunuş bile yeterli kalabiliyor. İnsanoğlu yaşamı boyunca hep pürüzsüz cilde sahip olmak ve yaşını göstermeyen hoş bir görüntü yansıtmak ister.

Kadınlar için oldukça önemli ve liderlik koltuğuna yerleşen cilt bakımı gün geçtikçe kendini yenileyen formüller ile karşımıza daha fazla çıkıyor. Gerek günlük hayatta gerekse iş hayatımızda güzel görünmek ve herkesin dikkatini üstümüze çekmek isteriz, bunun için giymiş olduğumuz kıyafetlerin yanında en değerli giysimiz olan oldukça önem taşıyan cilt bakımına da önem vermek gerekmektedir. Hayat bitmek bilmeyen bir koşuşturma olduğu kadar zamanın nasıl geçtiğini anlamadan ansızın aynaya dikkatlice baktığımızda geçen zamanın ömrümüzden çaldığını, büyüdüğümüzü cildimize baktığımızda anlarız. Yaşını göstermeyen bir kadın kalmak, sıkı ve canlı bir cilde sahip olmak aynı zamanda güzelliğimize güzellik katmak artık imkansız değil. Günlük hayatımızda uygulanması çok kolay ve uzun açıklama gerektirmeyen özel cilt bakım sırrı var.

Kate Moss’un Güzellik Sırları

Tüm dünyanın severek takip ettiği ünlü isimlerden olan 40 yaşında olup güzelliğinden ödün vermeyen her geçen gün daha da genç kalmayı başaran Kate Moss’un güzellik sırlarını merak eden kişiler oldukça fazla bir kitleye sahip görülüyor.40 yaşında olmasına rağmen genç kızları bile doğal güzelliği ile kıskandırmayı başaran Kate Mos¬s’un cilt bakım uygulaması çok basit ve uzun tarifler gerektirmeyen cilt bakım sırlarını öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız ve bu zamana kadar nasıl uygulamamışım diyeceksiniz. Her geçen gün güzelliğine güzellik katan genç güzel ilerleyen yaşına rağmen öyle çok fazla zaman almayan yöntemler ile güzel ve genç görünmeyi her daim başarıyor. Güzelliği ile herkesin odak noktası olan Kate Mos¬s 40 yaşında olmasına rağmen çok genç görünüyor.

Kate Moss Prüzsüz Cildini Neye Borçlu?

Kate Moss

Cildinin çok kuru olduğunu söyleyen genç güzel yoğun nemlendirici kremlerini hiç aksatmadan kullandığını aksattığı taktirde cildinde yıpranmaların oluşabileceğini cildinin hassas olduğunu dile getiriyor. Geçenlerde Kate Moss’un Stylist dergisi için verdiği röportajda “Yaşınız ilerlemesine rağmen güzel ve dinamik kalabiliyorsunuz bunu neye borçlusunuz?” sorusuna bakın nasıl cevap veriyor. Kate Moss, arada sırada yüzünü buz gibi su ile dolu bir kaba soktuğunu, bu uygulama etkisinin anında görüldüğünü, buzun yenileyici, sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkisine inandığını ve bu yüzden yüzünü buz dolu bir su kabına sokup 10 saniye kadar beklettiğini bu soğukla yüzünün aniden gerildiğini dile getiriyor. Cildinin buz sayesinde canlı kaldığını ve daha sıkı olduğunu dile getirerek kadınların evde yapabileceği ücretsiz ve çok basit bir yöntem olduğunu söyledi. Bunun yanında yaşam kalitesini de yüksek tuttuğunu ve her açıdan kendisine dikkat ettiğini vurguladı.

Leave a Comment

Klasik mobilya
You might also likeclose